O úklidové firmě AMOSTAR s.r.o.

V oboru úklidových služeb se pohybujeme již od roku 1990 a máme rozsáhlé zkušenosti s úklidem kanceláří, hotelů, školních zařízení, bytových domů i s úklidem po stavebních pracích a rekonstrukcích objektů.

Používáme ekologické čistící prostředky

Za léta praxe se nám podařilo shromáždit tým profesionálních pracovníků a získat spoustu zkušeností s úklidovými stroji a pracovními pomůckami. Používáme ekologické čisticí prostředky a umíme operativně řešit nenadálé situace.

Spolehliví pracovníci úklidu

V roce 2001 došlo ke změně právní formy firmy Vladimíra Vavruše a úklidová firma nadále podniká pod značkou AMOSTAR, s.r.o.. Nadále pokračujeme v tradiční vysoké kvalitě služeb, kterou dosahujeme zejména díky pečlivému výběru pracovníků a průběžným kontrolám. Při náboru nových pracovních sil přihlížíme ke vzdělání, bezúhonnosti a spolehlivosti pracovníků.

V současné době v naší firmě pracuje cca 70 zaměstnanců a jsme schopni pracovat i ve dnech pracovního volna. Naše firma je pojištěna proti způsobení škody na částku 10 milionů.

Úklidové stroje a hygienické potřeby

Naše firma se zabývá také údržbou a opravami čistících úklidových strojů a pomůcek souvisejících s touto činností. Další naší činností je velkoobchodní nákup a prodej hygienického zboží, vybavování budov sanitárními hygienickými potřebami od několika významných tuzemských i zahraničních výrobců a to včetně montáže a doplňování náplní.

Děkujeme za pozornost, kterou jste věnovali naší nabídce a těšíme se na spolupráci.